poliüretan sütun başlıkları sütun takımları

Sütun başlıkları ve sütun takımları imalatında Türkiyede liderliğini sürdüren firmamızın imal ettiği 20 cm poliüretan sütun başlıkları derin hat oyma motifleri ve desenleri ile göz dolduruyor. Poliüretan sütun takımları imalatında sizlere göz zevkine hitap edebilmek için özellikle motif ve hatları çok derin yapmaya özen gösterdik.

Poliüretan sütun başlıkları el oyması ahşap görünümlü ürün yani ahşap oyalara muadil bir ürün olduğu için mobilyacılar tarafından oldukça yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Düğün salonu tasarımlarda gelin ve damatın oturduğu yerlerde dekoratif sahneler oluşturmak için kullanılmaktadır.

Özellikle ihtişamlı bir giriş tasarlamak istiyorsanız poliüretan sütun modelleri sizler için olmazsa olmaz bir ürün haline geldi.

Poliüretan dekoratif ürünler dış cephe şartlarından etkilenmeyen 180 dansite ve üstü sertliklerde imalatı yapılan sert köpük bir malzemedir.

Firmamız sizlere projelerinize uygun farklı uygarlıklara ait dorik iyonik ve korint gibi sütun başlıklarını ve sütun takımlarını poliüretan malzemeden imal etmektedir. Projelerdeki en karmaşık motifler ve desenler tercihimizdir.

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Poliüretan sütun takımları ve sütun başlıklarından oluşan geniş galerimizi sizlere sunuyoruz. Her ürün için resimde yanına kod koyulmştur.

Poliüretan Sütun Başlıkları Motifli Desenli el oyması Poliüretan sütun altlığı sütun alt kaide modelleri dorik iyonik korint başlıklar yivli oluklu dairesel silindirik sütunlar roma sütunlarında oluşan resim galeri poliüretan sütun kataloğu

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search