poliüretan sütun takımları poliüretan sütun başlığı

Dış cephe restorasyon çalışmalarında En çok tercih edilen dekorasyon ürünleri sütun ve desenli korint sütun başlıkları modelleridir. Fakat dış cephe çalışmalarında görkemli bir görünüm istiyorsak sütun ve sütun başlıkları büyük olmasına özen göstermemiz gerekir.

Yeni korint sütun başlık modelimiz P5260 modeli Ø60 cm çapı ile tam aranılan sütun başlığıdır. Yine P5860 poliüretan sütun ve P5960B sütun alt kaide modeli ile bu sütun takımı büyük oranda işinizi görecektir.

Aşağıda hazırlamış olduğumuz galeride diğer 20, 30, 40 ve 85 cm çapındaki sütun başlık modellerimiz ile yanyana resimler koyarak boyutları daha net görebilmeniz açısından iyi olacağını düşündük. Yine mermer görünümlü ve başlık alt kaide altın sarı varak boyalı görsellerde sunduk. Ürünlerin üzerinde veya yanlarındaki kod numaraları ile her ürüne ayrı vurgu yaptık. Özel çap ve ebatalarda sütun ve desenli sütun başlıkları ihtiyacınız var ise projenizi veya çalışmalarınızı bizimle paylaşarak özel imalat ürünler tercih edebilirsiniz.

60 cm Poliüretan sütun ve Başlığı, Poliüretan sütun başlıkları yivli oluklu sütun modelleri, dairesel sütunlar, Poliüretan korint sütun başlığı modelleri

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search